• +90 212 472 06 08 (pbx)
  • 3p@3ppano.com

SIEMENS / Sivacon S4

0 - 4000A IEC61439-1'e göre Tip-Testli AG Dağıtım Sistemleri
IEC61439-1'e göre Tip-Testli AG Dağıtım Sistemleri

- AKILLI GÜÇ DAĞITIM SİSTEMLERİ

SIVACON S4 , 4000 A’ya kadar yeni standartlar doğrultusunda tasarlanmış , endüstriyel uygulamalar veya altyapı sektörü için güç dağıtım panosu. Tasarım doğrulanmış Alçak Gerilim dağıtım sistemi SIVACON S4, basit ve karmaşık güç dağıtım uygulamalarında maksimum seviyede birey ve sistem güvenliği sağlamaktadır. Optimum tasarımı sayesinde, endüstriyel uygulamalar ve altyapı sektöründe geniş bir yelpazede kullanım aralığını mümkün kılmaktadır.

- GÜÇ DAĞITIM İHTİYAÇLARININ UZMANI

Günümüzde enerji olmadan, her şey durma noktasına gelmektedir. Çünkü enerji, ilerlemede ve teknolojinin gelişmesinde öncüdür. Endüstriyel uygulamalarda veya altyapı sektöründe modern binalar için , güvenli , güvenilir ve temiz bir güç kaynağı çok önemlidir. Planlama ve projelendirme aşamasında üzerine odaklanılacak kilit noktalar , güvenlik , maliyet verimliliği ve esnek uygulama çözümlerdir. SIVACON S4 , Alçak gerilim güç dağıtım ürünleri ve sistemlerinde , tüm bu gereksinimler arasında mükemmel bir uyum bulunmaktadır. Yüksek performanslı entegre edilmiş SIVACON S4 , başarının anahtarıdır : Bu fark , yatırım maliyetlerini , riskleri ve sorunları azaltmaya yardımcı olur. Kullanım ömrü boyunca maksimum seviyede rahatlık ve sistem kullanılabilirliği sağlar.

- GÜVENLİK TAM BİR ŞEKİLDE TANIMLANMIŞ

SIVACON S4 güç dağıtım panosu , modern tasarımıyla mükemmel seviyede güvenlik sunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar veya altyapı sektöründe , SIVACON S4 4000 A'ya kadar güvenli, tutarlı ve basit bir güç dağılımı sağlar. Bu tarz yüksek performanslı kilitleme sistemi veya modüler yapı , sonradan eklenebilir iç ayırma gibi özellikler, insan ve sistem için maksimum güvenlik sunmaktadır.

- MAKSİMUM MALİYET-VERİMLİLİK

Güncel teknoloji ve kanıtlanmış standartları ile SIVACON S4 her detayda maksimum maliyet verimliliği sunuyor. Tesislerdeki uygulamadaki elektrik sistemleri ve ihtiyaçlara göre değişken bara pozisyonları optimize edilmiş güç dağılımı tercih edilebilir. SIVACON S4 Güç dağıtım panosu , geliştirilmiş verimlilik faktörleri , iyi düşünülmüş bir havalandırma sistemi ve basitleştirilmiş bakım yönergeleri sayesinde iyi bir maliyet verimliliği garanti etmektedir.

SIVACON S4’ÜN TERCİH NEDENLERİ

- Tip test sertifikaları (TTA) ile maksimum işletme sürekliliği

- İç ark test korumaları ve ark bariyerleri sayesinde üst seviye personel ve sistem güvenliği

- Form 1’den form 4b’ye kadar bölümlendirme imkanı

- Modüler yapısı sayesinde montaj yerine uygunluk, esneklik ve genişletebilme imkanı

- Yüksek kaliteli endüstriyel tasarım

- Hücreler arasında güvenlik duvarı

- Değişken bara pozisyonları

- Üstten / alttan kablo veya busbar ile giriş/çıkış imkanı,

- Standartların belirlediği iç bölümleme

© Copyright 1996-2018 - 3P PANO - Tüm hakları saklıdır.