0-630A Modüler Dağıtım Panoları

Kolay ve Hızlı Montaj

ALPHA Universal modüler dağıtım panoları 630A'e kadar farklı boyutlarda kapsamlı seçenekleri bulunmaktadır. Birçok farklı uygulamalarda esnek yapısıyla kullanıcılardan gelen talepler için uygun çözümler sunar.

- KOLAY VE HIZLI MONTAJ

Açık yan paneller sayesinde ALPHA UNIVERSAL Modüler Dağıtım Panoları yan yana uygulamalarda hızlı ve kolay montaj için ideal bir sistemdir. Yeni perde sacı kilitleri , iç kapakların montaj için zaman almadan kolay ve süratli hareket sağlar.

- KULLANICI DOSTU MONTAJ SEÇENEKLERİ

ALPHA UNIVERSAL Modüler Dağıtım Panoları esnek bir montaj yapısına sahiptir. Bu esnek yapı ALPHA 630 UNIVERSAL montaj kitleri ile kullanılabilmektedir.İhtiyaca göre 140mm yada 250mm montaj derinliği sayesinde kablolama alanlarında kolay bağlantıları yapılmaktadır.

- SİSTEM

Yeni Alpha dağıtım panosu sisteminin modüler tasarımı , dağıtım panosu sektöründe uzun yıllara dayanan Siemens tecrübesiyle oluşturulmuştur . Bu sistem dağıtım panosu montajı ,bireysel gereksinimlerini karşılamak için özel tasarlanmıştır.

Yeni ALPHA dağıtım panosu sistemi sökülebilir iç kapaklarla, IP43 ve IP55 koruma derecesi ile çok yönlü kullanım için montaj kitleri ve aksesuarları sayesinde geniş bir yelpaze ile donatılmış dağıtım panolarını kapsar.

Client
Client
Client
Client
Client
Client