• +90 212 472 06 08 (pbx)
  • 3p@3ppano.com
Hakkımızda

TARİHÇE

3P PANO, 1996 yılında A.G. Elektrik panoları üretimi amacıyla,faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan,bugüne kadar geçen sürede önemli projelerde bulunmuş ve sektörün tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır.

Halen İstanbul / İkitelli'de 2.300m²'lik fabrikamızda A.G. Elektrik panolarının üretimini yapmaktayız .

Hizmet verdiğimiz elektrik taahhüt ve imalat sanayi firmalarıyla partner ilişkisi kurma ve optimum fayda temin edebilmelerine, özen gösterilmiştir.  Firmamız , üretimin her aşamasında partnerlerimizin " KALİTEYİ UYGUN FİYATA TEMİN ETMELERİNİ " sağlamak  için  çaba  sarfetmiş  ve  " KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " ilkesini benimsemiştir.

Üretimini yaptığımız A.G. Elektrik panoları, yüksek işletme emniyetine sahiptir. AG Panolarımızın elektromontajı, en kaliteli ve genel kabul görmüş malzemelerle yapılmaktadır.

Özel talepleriniz ve teknik kapasitemiz doğrultusunda , projelendirme ve imalatı yapılan Alçak Gerilim pano sistemleri (7000 A'e kadar IEC61439-1 'e uygun) rutin testleri yapıldıktan sonra siz müşterilerimize teslim edilmektedir.

Fabrikamız dahilinde 3P PANO markalı kendi tasarımımız panolar ve SIEMENS marka tip test standartlarına haiz her türlü model AG panoların üretimi yapılmaktadır.Siemens marka panolar ihtiyaca göre sabit veya çekmeceli olarak tasarlanmaktadır.

3P PANO, giderek artan bir başarı grafiği sergileyebilmesini kaliteli üretim yapmasının yanısıra, müşteri ile arasında oluşan, karşılıklı güvene borçludur.

      © Copyright 1996-2018 - 3P PANO - Tüm hakları saklıdır.