3P PANO LTD. ŞTİ.

TARİHÇE
3P PANO HAKKINDA

picture

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Uygun Fiyata Kaliteli İmalat...

3P PANO 1996 yılında, A.G Elektrik panoları imalatı konusunda faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. Bu süre zarfında pek çok başarılı projede katkısı olmasının, haklı gururunu taşımaktadır.

Halen İstanbul / İkitelli'de 2.300m²'lik fabrikamızda A.G. Elektrik panolarının üretimini yapmaktayız .

Hizmet verdiğimiz elektrik taahhüt ve imalat sanayi firmalarıyla partner ilişkisi kurma ve optimum fayda temin edebilmelerine, özen gösterilmiştir.  Firmamız , üretimin her aşamasında partnerlerimizin " KALİTEYİ UYGUN FİYATA TEMİN ETMELERİNİ " sağlamak  için  çaba  sarfetmiş  ve  " KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " ilkesini benimsemiştir.

Üretimini yaptığımız A.G. Elektrik panoları, yüksek işletme emniyetine sahiptir. AG Panolarımızın elektromontajı, en kaliteli ve genel kabul görmüş malzemelerle yapılmaktadır.

Özel talepleriniz ve teknik kapasitemiz doğrultusunda , projelendirme ve imalatı yapılan Alçak Gerilim pano sistemleri (7400 A'e kadar IEC60439-1 'e uygun) rutin testleri yapıldıktan sonra siz müşterilerimize teslim edilmektedir.

Fabrikamız dahilinde 3P PANO markalı kendi tasarımımız panolar ve SIEMENS marka tip test standartlarına haiz her türlü model AG panoların üretimi yapılmaktadır.Siemens marka panolar ihtiyaca göre sabit veya çekmeceli olarak tasarlanmaktadır.

3P PANO, giderek artan bir başarı grafiği sergileyebilmesini kaliteli üretim yapmasının yanısıra, müşteri ile arasında oluşan, karşılıklı güvene borçludur.